Міністерство фінансів України 27 вересня продало облігації внутрішньої державної позики (ОВДП) на 5,025 млрд грн. Про це повідомили в прес-службі міністерства.
Як уточнюють в Мінфіні, були продані папери з терміном обігу 700 і 2 548 днів і прибутковістю 16% і 6,5% річних відповідно. Дата погашення паперів – 29 серпня 2018 року та 20 вересня 2023 року. В результаті до бюджету залучено 5,025 млрд гривень.
До продажу також пропонувалися папери з терміном обігу 154, 266 і 357 днів, проте не були продані через відсутність заявок.
Нагадаємо, за підсумками 8 місяців 2016 року Мінфіну вдалося залучити 30,073 млрд гривень за рахунок розміщення гривневих ОВДП (на 201% більше, ніж за 8 місяців 2015 року) і 2,356 млрд доларів від продажу валютних держоблігацій (на 266% більше).
Як повідомлялося, Міністерство фінансів в серпні залучило до державного бюджету 4,729 млрд гривень і 368 млн доларів за рахунок розміщення облігацій внутрішньої державної позики.