Приватизація ТЕЦ теж провалилася

Приватизація 29.09.2016 / автор:
Приватизація ТЕЦ теж провалилася

Фонд державного майна (ФДМ) України не отримав заявок на участь в конкурсі з приватизації вітчизняних теплоелектроцентралей (ТЕЦ). Про це поінформував голова відомства Ігор Білоус.

«ТЕЦ підуть в кінці вересня, але ТЕЦ ми виставили – а заявок немає», – сказав він.

Як відомо 10 серпня 2016 року ФДМ видав наказ про приватизацію 100% Дніпродзержинської ТЕЦ, Херсонської ТЕЦ, Одеської ТЕЦ і Харківської ТЕЦ-5. Ці об’єкти мають зношеність основного обладнання, близьку до 100%, для їх модернізації потрібні капітальні витрати. ФДМ планував у поточному році отримати від приватизації 17 млрд грн, але на даний момент в держбюджет від продажу держмайна надійшло близько 50 млн грн.

Раніше стало відомо, що зрив опалювального сезону пригальмував приватизацію «Центренерго».

За матеріалами: 3S.TV