Україна отримала 1 мільярд доларів від випуску єврооблігацій під гарантії США, які будуть зараховані до бюджету і використані на соціальну підтримку найбільш вразливих верств населення. Про це заявив міністр фінансів Олександр Данилюк.
«Ці гроші йдуть до бюджету. Коли ми проводили переговори, щоб отримати ці гарантії, то в угоді було прописано, на що ці кошти можуть піти, а саме для того, щоб підтримати людей, в тому числі і від збільшення тарифів», – сказав Данилюк.
Раніше міністр повідомив, що $1 млрд від випуску єврооблігацій під гарантії США вже надійшов на рахунок України.
Як повідомлялося, тим часом ЄС відстрочив виділення Україні 600 млн євро в рамках фінансової підтримки Києва.
За матеріалами: Укрінформ