В Україні у вересні 2016 року населення продало готівкової валюти на $283,4 млн більше, ніж купило. Про це повідомили в Національному банку України (НБУ).
Як уточнили в центробанку, минулого місяця українці купили $65,4 млн, або на $39,6 млн менше, ніж в серпні. Одночасно громадяни продали $348,8 млн, що на $111,9 млн більше, ніж у серпні-2016. Таким чином, сальдо між продажем і купівлею склало $283,4 млн.
За даними регулятора, з початку року українці продали валюти на $2,3 млрд більше, ніж купили.
Як відомо, раніше НБУ знову підтримав ідею скасування 2% -го збору до Пенсійного фонду при обміні валюти.