Україна дала згоду французькій компанії Engie на зберігання газу в вітчизняних підземних газових сховищах. Про це сьогодні повідомила прес-служба Кабміну.
Як наголошується в повідомленні, відповідні домовленості були досягнуті і закріплені в угоді між Engie і українським держхолдингом «Укргазвидобування», який був підписаний в рамках українсько-французького ділового форуму в Парижі.
«Угода була підписана в присутності прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та міністра економіки і фінансів Франції Мішеля Сапена», – відзначили в уряді.
Раніше повідомлялося, що Словаччина теж захотіла зберігати газ в українських ПСГ.