Україна зберігатиме газ французької компанії Engie в своїх ПСГ

Нафта та газ 28.10.2016 / автор:
Україна зберігатиме газ французької компанії Engie в своїх ПСГ

Україна дала згоду французькій компанії Engie на зберігання газу в вітчизняних підземних газових сховищах. Про це сьогодні повідомила прес-служба Кабміну.

Як наголошується в повідомленні, відповідні домовленості були досягнуті і закріплені в угоді між Engie і українським держхолдингом «Укргазвидобування», який був підписаний в рамках українсько-французького ділового форуму в Парижі.

«Угода була підписана в присутності прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та міністра економіки і фінансів Франції Мішеля Сапена», – відзначили в уряді.

Раніше повідомлялося, що Словаччина теж захотіла зберігати газ в українських ПСГ.