За фактом бійки народного депутата з фракції “Опозиційний блок” Юрія Бойка і лідера “Радикальної партії” Олега Ляшка відкрито кримінальне провадження.
Про це з посиланням на прес-службу Нацполіціі передає ПромПолітІнформ.
Як відзначають в МВС, силовики отримали колективну заяву від нардепів, яке стосується погроз/насильства щодо державного діяча.
В “Оппоблоке” при цьому вже заявили, що відкриття провадження свідчить про “переслідування опозиції”.
Нагадаємо, напередодні народний депутат України Юрій Бойко накинувся з кулаками на Ляшко прямо під час засідання погоджувальної ради.