У наступному році витрати на медицину збільшаться на 18,2 млрд гривень

Прогнози 26.11.2016 / автор:
У наступному році витрати на медицину збільшаться на 18,2 млрд гривень

Проект бюджету пропонує збільшення витрат на медицину на 26%.

У 2017 році витрати на медицину збільшаться на 18,2 млрд гривень (26%) і складуть 88,7 мільярдів гривень.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я на сторінці у «Фейсбуці».

Зазначається, що проект бюджету передбачає збільшення зарплат для лікарів, фельдшерів, медсестер майже на 30%.

“Дільничний терапевт вищої категорії з урахуванням надбавок буде заробляти до 8,4 тис. гривень, а фельдшер вищої категорії – до 4,2 тис. гривень”, – наголошується в повідомленні.

Проект бюджету передбачає повне відшкодування вартості ліків для важкохворих (онкохворих, інфікованих ВІЛ/СНІДОМ, а також тих, хто страждає на діабет).

Передбачається збільшити видатки на централізовану закупівлю ліків на 2 млрд гривень до 5,9 млрд гривень. Загальний ресурс на ліки з урахуванням витрат на реімбурсацію складе майже 9 млрд гривень.