У Тростянці на Сумщині, німецькі інвестори підписали меморандум, який дозволить побудувати їм в місті сонячну електростанцію.
Про це повідомила прес-служба Тростянецької міської ради у “Фейсбуці”, передає ПромПолітІнформ.
Спорудою електростанції займеться німецька компанія “Global green energy”. У міськраді зазначили, що інвестор планує побудувати станцію на сонячних панелях потужністю 50 МВт на земельній ділянці площею 21 гектар.
Будівництво нового підприємства почнеться вже в березні 2017 року. Зараз триває виготовлення документації.
У міськраді зазначили, що інвестори розглядають можливість створення в Тростянці підприємства по виробництву брикетів з відходів деревопереробки і теплостанції на біомасі.