У Житомирській області викрили депутата сільради, якого підозрюють в організації незаконної вирубки лісу.
Про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.
У прокуратурі пояснили, що депутата підозрюють в організації злочинної групи з п’яти односельчан для масової вирубки лісу. Серед його спільників було ще один депутат сільської ради Олевського району.
Організована група, за сприяння працівників державної лісової охорони, протягом червня-липня 2015 року, систематично проводила незаконні вирубки дерев на території лісових господарств Олевського району, – повідомили в прокуратурі.
Суму збитків від діяльності чорних лісорубів оцінили в понад 3,2 мільйона грн.
Зараз депутата взяли під варту. Триває досудове розслідування.