Хакерські атаки на ресурси Міністерства фінансів і Державного казначейства України привела до втрати 3 терабайтов даних.
Про це йдеться в тексті виступу першого заступника директора Національного інституту стратегічних досліджень Олександра Власюка на круглому столі, присвяченому бюджетного планування, передає ПромПолітІнформ.
“Ми повинні забезпечити інформаційну безпеку державних фінансових органів”, – сказав Власюк.
“Зовсім свіжими в пам’яті є недавні хакерські кібератаки на Мінфін і Госказначейскую службу. Крім пошкодження мережевого обладнання, установи втратили, за оцінкою, 3 терабайта інформації”, – додав заступник директора НІСД.
Власюк також нагадав, що в грудні 2015 року і липні 2016 року Державна фіскальна служба виявляла факти торгівлі митними базами даних.
У Мінфіні пояснили це результатом хакерської атаки, спрямованої на зрив підготовки проекту держбюджету на 2017 рік, а також визнали, що Державне казначейство через атаки не могло повноцінно проводити платежі.



