Верховна Рада прийняла закон про використання електронного проїзного квитка

Інфраструктура 18.01.2017 / автор:
Верховна Рада прийняла закон про використання електронного проїзного квитка

265 народних депутатів підтримали закон №4121 про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті, повідомляє ПромПолітІнформ.

Електронний облік пасажиропотоку замінить застарілу систему оплати і контролю проїзду в міському транспорті. Нововведення дозволить оцінити реальний оборот коштів, а відповідно – оцінити обґрунтованість тарифів на перевезення і можливості оновлення автопарку перевізника.

«Система забезпечить можливість швидкої оплати і контролю проїзду, а також зменшиться час затримки громадського транспорту на зупинках. Це також дозволить впроваджувати різні гнучкі тарифні системи», – йдеться в поясненні з уточненням, що ініціатива не потребує додаткових фінансових витрат з держбюджету.

Зміни передбачають надання права органам місцевого самоврядування самостійно впроваджувати автоматизовану систему обліку оплати проїзду в міському транспорті, визначати джерела фінансування і планувати відповідні витрати.