Затриманого на хабарі 2500 доларів США чиновника Житомирської ОДА взяли під варту.
Про це повідомили в прес-службі прокуратури Житомирської області, передає ПромПолітІнформ.
У п’ятницю, 27 січня 2017 року, посадовій особі, напередодні викритому під час отримання неправомірної вигоди, обрано запобіжний захід – утримання під вартою з правом внесення грошової застави на суму майже 130 тис. Грн.
Так, керівник одного з управлінь Житомирської обласної держадміністрації затримано під час отримання хабара в розмірі 2500 доларів США.
Зараз чиновник звільнений з посади.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч.3 ст.368 КК України триває.