Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) повинен Національного банку і Міністерства фінансів 69 млрд грн.
Про це розповів директор – розпорядник Фонду Костянтин Ворушилін.
За його словами, для виплат вкладникам неплатоспроможних банків Фонд зробив великі запозичення у Нацбанку і у Мінфіну.
«Ми сьогодні Нацбанку повинні більше 9 млрд грн, а Мінфіну – близько 60 млрд грн. Останній раз ми взяли у держави 8 млрд грн в кінці минулого року», – повідомив пан Ворушилін.
При цьому він зазначив, що у Фонду коштів достатньо.
«У мене немає розуміння, які ще банки можуть бути виведені з ринку. Але за тими прогнозами, які у нас існують, я дуже сподіваюся, що ми цього року не будемо запозичувати у Мінфіну для виплат вкладникам», – додав директор Фонду.
Джерело: Новий Час