«Блокадники» задоволені своїми успіхами

Суспільство 18.02.2017 / автор:
«Блокадники» задоволені своїми успіхами

У штабі блокади торгівлі з окупантами розповіли про перші успіхи своєї акції.

Про це вони повідомляють на своїй сторінці в «Фейсбуці», передає ПромПолітІнформ.

Блокадників заперечують заяви владних чиновників про неефективність своїх дій і навели факти перших успіхів в справі припинення торгівлі з окупантом.

Вугілля в Україні до початку блокади ввозила не тільки ДТЕК Ахметова, яка платить податки в український бюджет, а й десятки всяких дрібних конторок – всілякі приватні шахти, ями і майданчики, різні ТОВ з незрозумілими засновниками, які зареєстровані на території бойовиків і працюють на кишеню окупантів .

«Тепер, після початку блокади, поставити вугілля на підконтрольну територію України, наприклад, в Покровск або Лисичанськ, приватні шахти сепаратистів не можуть», – уточнюється в повідомленні.