У штабі блокади торгівлі з окупантами розповіли про перші успіхи своєї акції.
Про це вони повідомляють на своїй сторінці в «Фейсбуці», передає ПромПолітІнформ.
Блокадників заперечують заяви владних чиновників про неефективність своїх дій і навели факти перших успіхів в справі припинення торгівлі з окупантом.
Вугілля в Україні до початку блокади ввозила не тільки ДТЕК Ахметова, яка платить податки в український бюджет, а й десятки всяких дрібних конторок – всілякі приватні шахти, ями і майданчики, різні ТОВ з незрозумілими засновниками, які зареєстровані на території бойовиків і працюють на кишеню окупантів .
«Тепер, після початку блокади, поставити вугілля на підконтрольну територію України, наприклад, в Покровск або Лисичанськ, приватні шахти сепаратистів не можуть», – уточнюється в повідомленні.