Харківський тракторний завод (ХТЗ) до кінця 2017 планує виробити близько 2 тисяч тракторів, вийшовши на щомісячні обсяги виробництва в 150 машин, – повідомили на підприємстві.
На ХТЗ поінформували, що після тривалого простою з конвеєра підприємства вже почали сходити перші трактори. А з моменту відновлення виробництва і до кінця березня-2017 підприємство планує випустити 210 машин.
На підприємстві наголошують, що відновлення роботи заводу з поступовим відновленням виробничих потужностей відбулося завдяки отримання кредитної лінії на 400 млн грн, яка була відкрита у вересні минулого року новим інвестором – групою DCH Олександра Ярославського.
За даними прес-служби ХТЗ, до кінця березня 2017 року підприємство вийде на щомісячні обсяги виробництва в 150 тракторів.
Планується, що основними ринками збуту продукції ХТЗ стануть країни Східної Європи, СНД, Південно-Східної Азії і Африки.
