В Україні в минулому році було відремонтовано лише 1% автомобільних доріг.
Про це повідомив на прес-конференції міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає ПромПолітІнформ.
«Я сам їжджу по нашим дорогам, я розумію і, більш того, поділяю обурення людей. Але я хочу нагадати, що 95% українських доріг залишаються в непридатному стані. І за зиму вони не перетворилися в європейські автобани. Тим не менш, ми будемо відновлювати автодороги по всій Україні у цьому році, і питання контролю якості робіт – питання номер один», – сказав міністр.
Також Омелян додав, що 2017 року Мінінфраструктури планує відремонтувати 80 мостів і 2 тисячі кілометрів доріг.