Посівна кампанія набирає темп у 7 областях

Промисловість 13.03.2017 / автор:
Посівна кампанія набирає темп у 7 областях

В Україні розгортається весняна посівна кампанія: при сприятливих погодних умовах посів розпочато в 7 областях країни, – повідомила прес-служба Мінагрополітики.

«Засіяно 31 тис.га або 1% до прогнозу (2402 тис. га). Зокрема, здійснено посів ярої пшениці на площі в 1 тис. га або 1% до прогнозу (190 тис. га); ярого ячменю – 18 тис.га або 1% до прогнозу (1 728 тис.га); вівса – 2 тис. га або 1% до прогнозу (208 тис.га); гороху – 11 тис.га або 4% до прогнозу (276 тис.га)», – відзначають в аграрному відомстві.

За даними міністерства, також тривають внесення поживних речовин: озимі культури на зерно підгодовані на площі 2,5 млн га або 36% до прогнозу (7 млн га), озимий ріпак підживлено на площі 429 тис. га або 49% до прогнозу (876 тис .га).

«Найбільші площі озимих зернових підгодовані в Одеській – 505,8 тис. га (67% до прогнозу), Херсонській – 304,6 тис.га (56%), Миколаївської -294,7 тис.га (49%) і Хмельницькій – 180,1 тис.га (78%) областях», – поінформували в Мінагрополітики.