П’яні поляки зупинили завод BMW в Мюнхені

Промисловість 21.03.2017 / автор:
П’яні поляки зупинили завод BMW в Мюнхені

Автомобільний конвеєр на заводі концерну BMW в німецькому Мюнхені зупинився на 40 хвилин через двох збирачів, які перебували на роботі в стані алкогольного і наркотичного сп’яніння.

Збиток може становити до мільйона євро, повідомляє таблоїд Bild.

Колеги виявили робочих без свідомості і викликали швидку допомогу.

Експертиза показала, що в крові одного з них був алкоголь, інший прийняв амфетамін. Крім того, обидва збирача вжили синтетичну курильну суміш.

Як повідомив виданню представник автоконцерну, збитки в результаті вимушеної зупинки конвеєра рівні «сумі з п’ятьма нулями».

Подібний інцидент стався вперше в історії BMW.

Робітники, які паралізували роботу заводу, є вихідцями з Польщі.