Facebook запустив ігри в своєму мессенджері

Зв'язок та IT 10.05.2017 / автор:
Facebook запустив ігри в своєму мессенджері

Facebook оголосив про офіційний запуск багатокористувацьких ігор в своєму додатку Messenger.

Про це йдеться в повідомленні служби новин соціальної мережі, передає ПромПолітІнформ

Оновлення поступово стане доступним для всіх користувачів Messenger, яких на даний момент налічується близько 1,2 млрд осіб.

Всього Facebook зараз пропонує 50 ігор в різних жанрах. Головною особливістю нового розділу є можливість грати, не виходячи з програми, але не звертаючи Messenger.

Також у функції Instant Games з’являться боти, покликані утримувати користувачів в іграх, повідомляючи їм про новинки, і сповіщаючи про рейтинги гравців.

Facebook обіцяє оновлювати Instant Games щотижня. Відзначається, що кількість доступних ігор і можливостей буде залежить, від використовуваного пристрою і географічного місцезнаходження користувача.