Віталій Кличко заявив про плани провести перепис населення в Києві найближчим часом.
Про це мер Києва повідомив в ефірі «112 Україна», передає ПромПолітІнформ.
«Останній раз перепис населення в Києві проходила в 2002 році. Тоді встановили цифру 2 млн 800 тис. людей. Сьогодні ми будемо робити ще раз перепис населення. Але сьогодні, попередньо працюючи з операторами телефонного зв’язку, ми можемо приблизно сказати, що в Києві проживає близько 4 млн людей», – прокоментував Віталій Кличко.
Також мер Києва заявив, що відсутність безробіття в Києві є показником розвитку міста.
«Більш того, ми порівнювали міста, в Києві відсутнє безробіття, понад 530 тис. щоранку приїжджає до Києва на роботу, ввечері їде, бо тут є робота. Це дуже важливо. Це для нас показники розвитку міста», – додав міський голова.
Нагадаємо, Кабінет міністрів переніс Всеукраїнський перепис населення з 2016 р на 2020 р