Для впровадження 4G-зв’язку в Україні підвищили норму електромагнітного випромінювання

Зв'язок та IT 23.05.2017 / автор:
Для впровадження 4G-зв’язку в Україні підвищили норму електромагнітного випромінювання

Норми електромагнітних випромінювань, затверджених ще в 1996 році, були однією з перепон для впровадження 4G.

Міністерство охорони здоров’я України схвалив підвищення норми гранично допустимого рівня електромагнітного випромінювання, що буде сприяти якнайшвидшому впровадженню зв’язку четвертого покоління (4G) в нашій країні.

Про це повідомив глава Комітету Верховної Ради з питань інформатизації та зв’язку Олександр Данченко на своїй сторінці в Facebook, передає ПромПолітІнформ.

«Підписано і зареєстрований наказ Міністерства охорони здоров’я про внесення змін до Державних санітарних норм і правил захисту населення від впливу електромагнітних випромінювань. Норми електромагнітних випромінювань, затверджених ще в 1996 році, були однією з перепон для впровадження 4G», – написав він.

За даними Данченко, це рішення дозволить українським операторам скоротити інвестиції в побудову сучасних мереж і зменшити кількість необхідних дозвільних документів.