З початку дії програми «теплих» кредитів Кабінет міністрів відшкодував її учасникам 38,3 млн гривень.
Про це йдеться в повідомленні Держенергоефективності, передає ПромПолітІнформ.
Як зазначається, 14 червня Держенергоефективності виплатило чергове відшкодування учасникам програми «теплих» кредитів.
«Компенсацію у розмірі 4,3 млн гривень отримали 63 ОСББ і ЖБК з різних регіонів України. Це близько 5,7 тисяч сімей. Більша половина домогосподарств – це одержувачі субсидій», – сказано в повідомленні.
«Всього з початку дії програми “теплих” кредитів її учасниками стали 851 ОСББ, які залучили разом більше 113 млн гривень на утеплення багатоповерхівок. Уряд відшкодував їм 38,3 млн гривень», – повідомляє прес-служба.