Програмою «Доступні ліки» скористалися вже понад 1 млн громадян України.
Про це повідомили в прес-службі Міністерства охорони здоров’я України, передає ПромПолітІнформ.
«Вже більше 1 мільйона громадян України скористалися програмою “Доступні ліки”, яка стартувала в квітні 2017, і отримали ліки від серцево-судинних захворювань, діабету II типу або бронхіальної астми безкоштовно або з невеликою доплатою», – сказано в повідомленні.
Як зазначається, за станом на 16 червня 2017 року до урядової програми «Доступні ліки» приєдналися 6 тисяч аптек.
Повідомляється, що в цілому аптеки відпустили ліки по 1,4 млн рецептів і отримали відшкодування в розмірі 67 млн гривень, що становить 13,5% від загальної суми виділених на програму коштів.