Міносвіти планує збільшити обсяг вивчення української мови в школах нацменшин

Суспільство 20.06.2017 / автор:
Міносвіти планує збільшити обсяг вивчення української мови в школах нацменшин

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич заявила, що МОН взяло курс на збільшення обсягу вивчення української мови в школах для дітей болгарської меншини в Одесі.

Про це повідомляє прес-служба Міносвіти, передає ПромПолітІнформ.

«Зараз МОН взяло курс на збільшення обсягу вивчення української мови в школах нацменшин», – додала міністр.

При цьому Гриневич зазначила, що в Україні вже є подібний позитивний досвід.

«У нас є дуже позитивний досвід саме по створенню спеціальних початкових програм для болгарської меншини в Одеській області, де всі предмети вивчають по-болгарськи, а частина – по-українськи, частина – по-болгарськи. Пропонуємо в цих школах ввести такий досвід», – сказала Гриневич.