У Держспецзв’язку попередили про можливу повторну атаку вірусу-здирника

Суспільство 07.07.2017 / автор:
У Держспецзв’язку попередили про можливу повторну атаку вірусу-здирника

Про можливу повторну кібератаку на комп’ютери, які раніше були вражені вірусом Petya Ransomware, попередили в Державній службі спеціального зв’язку.

Про це йдеться в заяві прес-служби відомства, передає ПромПолітІнформ.

«Власники мереж, які зазнали поразки вірусом Petya Ransomware, навіть відновивши свої комп’ютери, можуть стати потенційним об’єктом повторної кібератаки», – йдеться в заяві.

Відзначається, що команда CERT-UA розробила нові рекомендації для зменшення ризиків повторного ураження і мінімізації (уникнути наслідків, пов’язаних з кібератакою).

У Держспецзв’язку порадили скоріше скористатися рекомендаціями і взяти участь в інтерактивному опитуванні з аналізу наслідків атаки Petya Ransomware.