Про можливу повторну кібератаку на комп’ютери, які раніше були вражені вірусом Petya Ransomware, попередили в Державній службі спеціального зв’язку.
Про це йдеться в заяві прес-служби відомства, передає ПромПолітІнформ.
«Власники мереж, які зазнали поразки вірусом Petya Ransomware, навіть відновивши свої комп’ютери, можуть стати потенційним об’єктом повторної кібератаки», – йдеться в заяві.
Відзначається, що команда CERT-UA розробила нові рекомендації для зменшення ризиків повторного ураження і мінімізації (уникнути наслідків, пов’язаних з кібератакою).
У Держспецзв’язку порадили скоріше скористатися рекомендаціями і взяти участь в інтерактивному опитуванні з аналізу наслідків атаки Petya Ransomware.