Державна архітектурно-будівельна інспекція (ДАБІ) у Вінницькій області зареєструвала дозвільні документи про готовність до експлуатації нової сонячної електростанції в с. Чорномин Піщанського району, – йдеться в повідомленні прес-служби відомства.
Як уточнюють в ДАБІ, Чорноминської СЕС-2 має потужність 1,5 тис. КВт.
Будівництво об’єкту було розпочато ще в квітні поточного року.
Замовником виступило ТОВ «Гранд Солар», а загальна вартість інвестицій склала 31,4 мільйона гривень.
«Всього в період з 17 по 31 серпня Департаментом ДАБІ у Вінницькій області зареєстровано 174 дозвільних документів. З них – 116 повідомлень про початок виконання будівельних робіт, 3 дозволу на виконання будівельних робіт, 54 декларації і один сертифікат про готовність об’єктів до експлуатації», – резюмується в релізі.