За перше півріччя турпотік в Україну виріс на 8,7%

Цифра дня 12.09.2017 / автор:
За перше півріччя турпотік в Україну виріс на 8,7%

У першому півріччі 2017 року в Україну в’їхало 6,3 млн закордонних туристів, що на 8,7% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку України (МЕРТ), передає ПромПолітІнформ.

У МЕРТ відзначають, що Всесвітня туристична організація ООН (ЮНВТО) відносить до числа туристів осіб, які перетнули кордон зі службовою, діловою, приватної, релігійною метою, з метою туризму і навчання, культурний і спортивний обмін, транзит тощо.

Тому туристи, що визначають мету своєї поїздки «в особистих цілях», також входять в загальної кількості туристів. За даними ДПСУ в I півріччі 2017 року з метою «туризм» в Україні в’їхали 19,2 тис. осіб.

«Однак ця цифра не відображає реального стану речей, так як розраховується тільки за даними, які надаються громадянами на пунктах перетину кордону. Поняття “турист” охоплює більш широке коло людей, ніж ті, хто визначає мету своєї поїздки туристичної, тому фактично інформація по цілі “туризм” не відображає реальної кількості туристів, які відвідують Україну», – пояснили в МЕРТ.