Морські порти України в період з 7 по 13 жовтня відвантажили на експорт 306 тис. т зернових вантажів, що на 60% поступається показнику попереднього тижня (759 тис. т).
При цьому відвантаження пшениці знизилися на 47% до 274 тис. т проти показників тижнем раніше. Також істотно знизився і обсяг експорту ячменю – до 5 тис. т проти 184 тис. т за попередній тиждень.
Обсяг відвантаженої кукурудзи знизився на 30 тис. т і склав 28 тис. т.
Найбільший обсяг українського зерна в звітний період було відвантажено компанією «ТІС» – 87 тис. т. Далі йдуть Чорноморський зерновий термінал з об’ємом в 75 тис. т і компанія Olympex Coupe International, відвантажили 50 тис. т.
Основними імпортерами українського зерна на минулому тижні були Індонезія (50 тис. т), Іспанія (50 тис. т) і Туніс (25 тис. т).


