До столиці прибула чергова партія трамваїв Pesa

Інфраструктура 03.12.2017 / автор:
До столиці прибула чергова партія трамваїв Pesa

Комунальне підприємство «Київпастранс» продовжує отримувати куплені у польського виробника Pesa трамваї зі 100% низькою підлогою.

Як повідомили 1 грудня в КП, десять трамваїв вже пройшли необхідне технічне оформлення, і фахівці «Київпастрансу» почали їх випробування на Борщагівській лінії швидкісного трамвая. Ще два вже везуть до Києва – доставка очікується до кінця тижня.

Трамваї перевозяться тягачами на платформах. В мішках в салоні по всій видимості пісок, який надає додаткову стійкість транспортних засобів під час перевезення.