Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, збільшить тариф АЕС держпідприємства «НАЕК «Енергоатом» на відпуск електроенергії з 1 січня 2018 року.
Відповідне рішення комісія прийняла сьогодні на засіданні, передає ПромПолітІнформ.
Таким чином, з 1 січня 2018 року зі діючих 46,61коп./КВт-год тариф буде підвищено до 54,03 коп./КВт-год (без урахування ПДВ). Також буде збільшено тариф АЕС НАЕК на виробництво теплової енергії з 76,67 грн/Гкал до 86 грн/Гкал (без урахування ПДВ).