У новорічну ніч київський фунікулер встановив новий рекорд за кількістю перевезених пасажирів.
Про це повідомляє прес-служба Київпастрансу, передає ПромПолітІнформ.
У ніч з 31 грудня на 1 січня він перевіз на 2142 пасажирів більше, ніж в минулому році – 37 102 пасажирів.
Нагадаємо, в новорічну ніч для киян і гостей столиці подовжували роботу метро і наземного транспорту на три години.
Фунікулер працював цілодобово.