Програмою «теплих» кредитів у 2017 році скористалися 150 тисяч українських сімей.
Про це в Twitter написав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, передає ПромПолітІнформ.
«Енергонезалежність України – це не лише диверсифікація джерел енергоресурсів і збільшення власного видобутку. Це ще й розумне і економне споживання. Держава допомагає українцям в цьому – більше 150 тисяч сімей “утеплилися” за рахунок держави в цьому році», – заявив прем’єр.
Нагадаємо, на 2018 рік у бюджет закладено більше коштів на «теплі» кредити, ніж в 2017 році.