На Дніпропетровщині з’явилась перша міні-ГЕС

Енергетика 13.02.2018 / автор:
На Дніпропетровщині з’явилась перша міні-ГЕС

У селищі Васильківка на Дніпропетровщині на місці занедбаної колгоспної ГЕС збудували першу в області міні-гідроелектростанцію.

Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА.

«Тепер замість старого об’єкту – нова гідроелектростанція. Вона генеруватиме 120 кВт на годину», цитує прес-служба голову ОДА Валентина Резніченка.

Будівництво нової гідроелектростанції – перший успішний проект Васильківської об’єднаної громади. Його реалізували виключно коштом вітчизняних інвесторів.

Загалом міні-ГЕС обслуговуватиме 17 тисяч людей.