Європейський банк реконструкції та розвитку виділив Україні 25,9 мільйона євро на будівництво трьох сонячних електростанцій на Вінниччині.
Про це повідомив президент Петро Порошенко на своїй сторінці в Facebook, передає ПромПолітІнформ.
“Цей проект – ще один крок до енергонезалежності нашої держави. А також – нові робочі місця для 350 людей, які будуть зайняті на будівництві та ще 15-ти, зайнятих на обслуговуванні станції”, – додав президент.
Нагадаємо, за останні три роки в Україні більше 3 тисяч приватних домогосподарств встановили сонячні електростанції загальною потужністю 51 МВт.
Крім того, Україна готується запустити свою першу сонячну електростанцію на території Чорнобильської АЕС.