Сайт Міненерго України зламали і вимагають викуп у біткоінах

Зв'язок та IT 24.04.2018 / автор:
Сайт Міненерго України зламали і вимагають викуп у біткоінах

У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості заявили, що хакери вимагають 10 біткоінів. Однак на зламаному сайті вказано, що викуп становить 0,1 біткоіни, тобто приблизно $ 900.

Станом на 10.14 24 квітня, переходячи за адресою mev.gov.ua, з’являється повідомлення про злам.

“Ваші важливі файли сайту зашифровані. Багато з ваших .php, .css, .js і інших файлів більше недоступні, оскільки вони були зашифровані. Можливо, ви зайняті пошуком способу відновити свої файли, але не витрачайте свій час! Ніхто не може розшифрувати ваші файли без нашої спеціальної служби дешифрування”, – йдеться в повідомленні.

Хакери вимагають викуп. У міністерства є менше ніж 10 год на те, щоб заплатити його. По закінченню відведеного терміну зловмисники погрожують видалити всі файли.

1524554891-7875