Розпочата Держенергоефективності співпраця з місцевою владою у сфері енергоменеджменту дає результати. Так, нещодавно депутати Дніпровської міської ради затвердили концепцію запровадження системи енергетичного менеджменту у місті. Інформує портал ПромПолітІнформ з посиланням на прес-центр Держенергоефективності.
Цей крок – виважене рішення міста здійснювати управління енергоресурсами у комунальних закладах.
Постійний моніторинг та аналіз енергоспоживання дозволить економити від 5 до 12 відсотків бюджетних коштів на оплаті за енергоресурси.