Дніпро запроваджує енергоменеджмент у комунальних закладах

Енергетика 09.08.2018 / автор:
Дніпро запроваджує енергоменеджмент у комунальних закладах

Розпочата Держенергоефективності співпраця з місцевою владою у сфері енергоменеджменту дає результати. Так, нещодавно депутати Дніпровської міської ради затвердили концепцію запровадження системи енергетичного менеджменту у місті. Інформує портал ПромПолітІнформ з посиланням на прес-центр Держенергоефективності.

Цей крок – виважене рішення міста здійснювати управління енергоресурсами у комунальних закладах.

Постійний моніторинг та аналіз енергоспоживання дозволить економити від 5 до 12 відсотків бюджетних коштів на оплаті за енергоресурси.