Споживання електроенергії зросло на 3,3%

Енергетика 04.09.2018 / автор:
Споживання електроенергії зросло на 3,3%

Галузі економіки та населення за сім місяців 2018 року спожили електричної енергії на 3,3% більше, ніж за відповідний період торік.

Про це повідомляє Міністерство енергетики та вугільної промисловості, передає ПромПолітІнформ.

“Споживання електроенергії (нетто) галузями національної економіки та населенням протягом 7 місяців 2018 року становило 70 926,8 млн кВт-год., що на 2 273,4 млн кВт-год. (або 3,3%) більше аналогічного показника 2017 року”, – йдеться у повідомленні.

При цьому, за даними міністерства, деякі промислові споживачі споживання електроенергії зменшили. Зокрема, паливна промисловість – на 2,9%, промисловість будівельних матеріалів – на 0,3% і транспорт – на 0,8%.

Також зазначається, що за січень-липень 2018 року споживачам відпущено електричної енергії від енергопостачальних компаній на 12 297,4 млн грн (або на 12,9%) більше порівняно з відповідним періодом 2017 року, а оплачено – на 15 145,0 млн грн (або на 16,6%) більше. Рівень оплати електричної енергії становив 99,1%, що на 3,1 відсоткового пункта перевищує аналогічний показник 2017 року.