У Києві USD 0.39 EUR 25.10
UA | RU
Промполітінформ

Чому «Київстар» у IV кварталі 2018 року планує великі витрати?

Зв'язок та IT 08.11.2018
СВЯЗЬ_ЗG_Киевстар_запустил_3Джи_в_Одессе

Найбільший український мобільний оператор компанія “Київстар” в липні-вересні 2018 року збільшив загальний дохід на 14% до 4,925 млрд грн, при цьому виручка від послуг мобільного зв’язку зросла більш ніж на 14% до 4,6 млрд грн в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. У компанії повідомляють, що зростання доходів від послуг мобільної передачі даних в січні-вересні склав 82%, а сама ця категорія зайняла майже половину від загальної суми доходів, принесених послугами мобільного зв’язку, повідомляє портал ПромПолітІнформ  з посиланням на прес-службу оператора.

Абоненти оператора також збільшили споживання інтернету на 181% – до 2 347МБ на абонента. На думку оператора, цей показник перевищує аналогічні метрики ряду країн Європейського співтовариства.

Оператору також вдалося наростити абонбазу як в цілому на 0,5% до 26,6 млн клієнтів, так і в сегменті користування мобільним інтернетом – на 23,5% до 14,5 млн користувачів.

В результаті на 14,3% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшився і середній дохід на одного абонента мобільного зв’язку – до 57 грн.

Також оператор наростив абонбазу і доходи від послуг фіксованого зв’язку, потіснивши на цьому ринку низку конкурентів.

Так, доходи від послуг фіксованого зв’язку “Київстар” в третьому кварталі 2018 року зросли на 9,9% до 302 млн грн, а кількість домогосподарств, що підключили послугу «Домашній інтернет», збільшилася на 9,8% – до 900 тисяч.

Середній дохід на абонента фіксованого зв’язку зріс на 3% до 71 грн – в основному за рахунок підвищеного попиту на послуги мобільного зв’язку, фіксованого інтернету і цифрового ТВ в рамках “єдиного чека”ю.

У третьому кварталі 2018 року EBITDA “Київстару” зросла на 20,6% – до 2,833 млрд грн, при цьому маржа EBITDA – зросла на 3,1 п.п, до 57,5%, а загальна сума податків і відрахувань компанії до бюджетів різних рівнів склала 1,716 млрд грн.

В цілому за підсумками січня-вересня 2018 року оператор збільшив загальний дохід на 12% – до 13,71 млрд грн, виручку від послуг мобільного зв’язку – на 12,3%, до 12,75 млрд грн, від послуг фіксованого зв’язку – на 5 , 7%, до 895 млн грн, а EBITDA за дев’ять місяців 2018 року зросла на 15% – до 7,736 млрд грн.

“Сильне зростання EBITDA і її маржі був обумовлений зростанням виручки і затримкою певних витрат, які очікуються в четвертому кварталі 2018 року”, – підкреслюється в звіті материнської структури оператора – міжнародній телеком-групи VEON.

“Київстар” – найбільший український оператор мобільного зв’язку, що обслуговує близько 26,6 млн абонентів.

Інші матеріали розділу Зв'язок та IT

ЄСПЛ розглядає скарги України до Росії через захоплення телекомунікацій у Криму

У скаргах уряду України до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) фігурують факти захоплення Росією в Криму Радіотелевізійного передавального центру та іншої телекомунікаційної інфраструктури. Про це, передає УНН, йдеться у відповіді на запит проекту Крим.Реалії до… Продовження…


IT-фахівці опублікували поради, як захистити свої особисті дані при використанні мобільних додатків

Один з провідних розробників антивірусного програмного забезпечення – словацька компанія ESET попередила користувачів смартфонів про небезпеки безладного надання мобільним додаткам доступу до даних пристрою. На сайті компанія ESET опублікувала поради, як захистити свою персональну інформацію,… Продовження…


Віце-прем’єр Федоров планує легалізувати в Україні криптовалюту

Віце-прем’єр-міністр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров припускає можливість легалізації криптовалюти в Україні. Про це повідомляє Liga.net, передає портал ПромПолітІнформ. «Легалізація стала одним з пунктів плану Мінцифри. Люди, які займаються цим, повинні вийти з «сірої зони» і… Продовження…


Операторам хочуть заборонити знімати гроші з рахунків абонентів без попередження

Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ), винесла на публічне обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг». Проект нормативно-правового акта та аналіз… Продовження…


Google створила найпотужніший квантовий комп’ютер у світі

Процесор виконав обчислення, на які б знадобилося 10 тисяч років, всього за три з невеликим хвилини Американська корпорація Google заявила про створення найпотужнішого квантового комп’ютера в світі, який значно перевищує інші сучасні аналоги. Про це… Продовження…


Рада скасувала ліцензування в сфері телекомунікаційних послуг

Верховна Рада України підтримала в другому читанні і в цілому законопроект, що передбачає скасування ліцензування в сфері телекомунікаційних послуг (для телеком-операторів). Про це повідомляє кореспондент #Букв, передає портал ПромПолітІнформ. У першому читанні документ було ухвалено 10… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© ПромПолітІнформ, 2015-2019
Використання будь-яких матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на prompolit.info

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: