У Києві USD 0.43 EUR 27.20
UA | RU
Промполітінформ

Чому «Київстар» у IV кварталі 2018 року планує великі витрати?

Зв'язок та IT 08.11.2018
СВЯЗЬ_ЗG_Киевстар_запустил_3Джи_в_Одессе

Найбільший український мобільний оператор компанія “Київстар” в липні-вересні 2018 року збільшив загальний дохід на 14% до 4,925 млрд грн, при цьому виручка від послуг мобільного зв’язку зросла більш ніж на 14% до 4,6 млрд грн в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. У компанії повідомляють, що зростання доходів від послуг мобільної передачі даних в січні-вересні склав 82%, а сама ця категорія зайняла майже половину від загальної суми доходів, принесених послугами мобільного зв’язку, повідомляє портал ПромПолітІнформ  з посиланням на прес-службу оператора.

Абоненти оператора також збільшили споживання інтернету на 181% – до 2 347МБ на абонента. На думку оператора, цей показник перевищує аналогічні метрики ряду країн Європейського співтовариства.

Оператору також вдалося наростити абонбазу як в цілому на 0,5% до 26,6 млн клієнтів, так і в сегменті користування мобільним інтернетом – на 23,5% до 14,5 млн користувачів.

В результаті на 14,3% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшився і середній дохід на одного абонента мобільного зв’язку – до 57 грн.

Також оператор наростив абонбазу і доходи від послуг фіксованого зв’язку, потіснивши на цьому ринку низку конкурентів.

Так, доходи від послуг фіксованого зв’язку “Київстар” в третьому кварталі 2018 року зросли на 9,9% до 302 млн грн, а кількість домогосподарств, що підключили послугу «Домашній інтернет», збільшилася на 9,8% – до 900 тисяч.

Середній дохід на абонента фіксованого зв’язку зріс на 3% до 71 грн – в основному за рахунок підвищеного попиту на послуги мобільного зв’язку, фіксованого інтернету і цифрового ТВ в рамках “єдиного чека”ю.

У третьому кварталі 2018 року EBITDA “Київстару” зросла на 20,6% – до 2,833 млрд грн, при цьому маржа EBITDA – зросла на 3,1 п.п, до 57,5%, а загальна сума податків і відрахувань компанії до бюджетів різних рівнів склала 1,716 млрд грн.

В цілому за підсумками січня-вересня 2018 року оператор збільшив загальний дохід на 12% – до 13,71 млрд грн, виручку від послуг мобільного зв’язку – на 12,3%, до 12,75 млрд грн, від послуг фіксованого зв’язку – на 5 , 7%, до 895 млн грн, а EBITDA за дев’ять місяців 2018 року зросла на 15% – до 7,736 млрд грн.

“Сильне зростання EBITDA і її маржі був обумовлений зростанням виручки і затримкою певних витрат, які очікуються в четвертому кварталі 2018 року”, – підкреслюється в звіті материнської структури оператора – міжнародній телеком-групи VEON.

“Київстар” – найбільший український оператор мобільного зв’язку, що обслуговує близько 26,6 млн абонентів.

Інші матеріали розділу Зв'язок та IT

Україна починає тестування технології зв’язку 5G на дорогах

На українських дорогах запустять пілотний проект на основі технології зв’язку 5G. Він носить назву “Інтернет речей на дорогах на основі технології зв’язку п’ятого покоління 5G”. Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України, інформує портал ПромПолітІнформ. Головна… Продовження…


В Internet Explorer виявили помилку, яка дозволяє хакерам красти файли

В Internet Explorer від Microsoft знайшли помилку, яка дає змогу хакерам викрасти файли, навіть якщо користувач використовує інші браузери. Про це повідомляє видання Engadget, передає ПромПолітІнформ. Дослідник з безпеки Джон Пейдж виявив уразливе місце, що утворилося… Продовження…


Vodafone розраховує на тарифи, щоб переманювати абонентів

Vodafone готовий до впровадження принципу MNP (перенесення мобільного номера) і з оптимізмом дивиться в майбутнє, сподіваючись на тарифи. Про це HiTech.Expert повідомила прес-служба оператора, передає портал ПромПолітІнформ. “Все готово. Із запуском послуги ми бачимо для… Продовження…


У WhatsApp з’явиться ще одна нова функція

У месенджера WhatsApp невдовзі з’явиться нова функція «Режим відпустки», яка дозволить користувачам залишатися в групі, не отримуючи нових сповіщень. Про це повідомляє портал 9to5google, передає ПромПолітІнформ. «Ця функція “Режим відпустки” дозволить вам залишатися членом групи, однак… Продовження…


На «прихованих» послугах мобільних операторів українці втрачають до 100 мільйонів гривень на рік

Офіс ефективного регулювання (BRDO) напрацьовує нормативні зміни, які допоможуть вирішити проблему втрати грошей абонентами мобільного зв’язку через контент-послуги, які вони не підключали. Про це повідомляє прес-служба BRDO в Facebook, інформує портал ПромПолітІнформ.  Як відзначили експерти,… Продовження…


“Укртелеком” Ахметова інвестує 270 мільйонів гривень у розвиток оптичної мережі доступу в інтернет

Близько 270 мільйонів гривень інвестує “Укртелеком” в розвиток швидкісної оптичної мережі доступу в інтернет за технологією GPON в майже 300 невеликих містах і селах. Майже 135 млн грн з цієї суми – залучені кошти Словенського… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© ПромПолітІнформ, 2015-2019
Використання будь-яких матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на prompolit.info

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: