У Києві USD 0.39 EUR 27.00
UA | RU
Промполітінформ

Чому «Київстар» у IV кварталі 2018 року планує великі витрати?

Зв'язок та IT 08.11.2018
СВЯЗЬ_ЗG_Киевстар_запустил_3Джи_в_Одессе

Найбільший український мобільний оператор компанія “Київстар” в липні-вересні 2018 року збільшив загальний дохід на 14% до 4,925 млрд грн, при цьому виручка від послуг мобільного зв’язку зросла більш ніж на 14% до 4,6 млрд грн в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. У компанії повідомляють, що зростання доходів від послуг мобільної передачі даних в січні-вересні склав 82%, а сама ця категорія зайняла майже половину від загальної суми доходів, принесених послугами мобільного зв’язку, повідомляє портал ПромПолітІнформ  з посиланням на прес-службу оператора.

Абоненти оператора також збільшили споживання інтернету на 181% – до 2 347МБ на абонента. На думку оператора, цей показник перевищує аналогічні метрики ряду країн Європейського співтовариства.

Оператору також вдалося наростити абонбазу як в цілому на 0,5% до 26,6 млн клієнтів, так і в сегменті користування мобільним інтернетом – на 23,5% до 14,5 млн користувачів.

В результаті на 14,3% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшився і середній дохід на одного абонента мобільного зв’язку – до 57 грн.

Також оператор наростив абонбазу і доходи від послуг фіксованого зв’язку, потіснивши на цьому ринку низку конкурентів.

Так, доходи від послуг фіксованого зв’язку “Київстар” в третьому кварталі 2018 року зросли на 9,9% до 302 млн грн, а кількість домогосподарств, що підключили послугу «Домашній інтернет», збільшилася на 9,8% – до 900 тисяч.

Середній дохід на абонента фіксованого зв’язку зріс на 3% до 71 грн – в основному за рахунок підвищеного попиту на послуги мобільного зв’язку, фіксованого інтернету і цифрового ТВ в рамках “єдиного чека”ю.

У третьому кварталі 2018 року EBITDA “Київстару” зросла на 20,6% – до 2,833 млрд грн, при цьому маржа EBITDA – зросла на 3,1 п.п, до 57,5%, а загальна сума податків і відрахувань компанії до бюджетів різних рівнів склала 1,716 млрд грн.

В цілому за підсумками січня-вересня 2018 року оператор збільшив загальний дохід на 12% – до 13,71 млрд грн, виручку від послуг мобільного зв’язку – на 12,3%, до 12,75 млрд грн, від послуг фіксованого зв’язку – на 5 , 7%, до 895 млн грн, а EBITDA за дев’ять місяців 2018 року зросла на 15% – до 7,736 млрд грн.

“Сильне зростання EBITDA і її маржі був обумовлений зростанням виручки і затримкою певних витрат, які очікуються в четвертому кварталі 2018 року”, – підкреслюється в звіті материнської структури оператора – міжнародній телеком-групи VEON.

“Київстар” – найбільший український оператор мобільного зв’язку, що обслуговує близько 26,6 млн абонентів.

Інші матеріали розділу Зв'язок та IT

Президент України підписав закон про посилення захисту телекомунікаційних мереж

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту телекомунікаційних мереж» № 600-ІХ, ухвалений Верховною Радою 13 травня 2020 року. Про це повідомляє пресслужба глави держави, інформує… Продовження…


Користувачі одного з найпопулярніших мобільних операторів залишилися без зв’язку

В мобільного оператора Vodafone Ukraine стався технічний збій у низці міст України, через що став неможливим голосовий зв’язок. Про це повідомили у пресслужбі компанії, інформує портал PromPolitInform. «Протягом останньої години в окремих мiстах можуть бути недоступними голосовi… Продовження…


Київстар закриває популярні тарифи: чого очікувати абонентам

Київстар з 26 травня закриває кілька популярних тарифів, до яких підключені тисячі українців. Як передає портал PromPolitInform, про це повідомляє U-News з посиланням на повідомлення оператора. Відзначається, що такі зміни пов’язані з введенням нових послуг, зокрема,… Продовження…


Цифровізація освіти: IT-розробку юного киянина реалізовано в столичному ліцеї

З нагоди Дня науки, який в Україні відзначається 16 травня, Київська МАН презентує найкращі проєкти своїх вихованців, які увійдуть до цьогорічного збірника наукових досліджень. Більшість з цих проєктів вже реалізуються, або готуються до реалізації, що… Продовження…


РНБО постановила продовжити заборону російських сайтів. Тепер рішення за Президентом

РНБО постановила продовжити заборону російських соцмереж і сайтів. Народні депутати також підтримали цю постанову. Отже рішення за президентом, який має підписати указ. Про це повідомляє пресслужба РНБО, передає портал PromPolitInform. «Більшістю членів РНБО України рішення щодо… Продовження…


Київстар у 1 кварталі 2020 року: більше інвестицій у 4G і допомога країні

У 1 кв 2020 року Київстар зміцнив свої позиції на телеком ринку України. Абоненти збільшили використання голосового зв’язку та мобільного  інтернету, що свідчить про задоволеність послугами компанії. Про це повідомляє УНІАН, інформує портал PromPolitInform. Зокрема, використання… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© ПромПолітІнформ, 2015-2020
Використання будь-яких матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на prompolit.info

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: