Право на управління «Укренерго» перейшло до Мінфіну

Енергетика 05.02.2019 / автор:
Право на управління «Укренерго» перейшло до Мінфіну

Міністерство фінансів України отримало право на управління держпідприємством «НЕК «Укренерго».

Про це інформує  прес-служба Міністерства фінансів, повідомляє портал ПромПолітІнформ.

Відповідний акт прийому-передачі був підписаний Комісією з питань передачі цілісного майнового комплексу ДП «НЕК «Укренерго».

«З моменту підписання документа «Укренерго» перейшло зі сфери Міністерства енергетики та вугільної промисловості до Міністерства фінансів», – наголошується в повідомленні Мінфіну.

Стратегічне управління та контроль за діяльністю «Укренерго» здійснює наглядова рада компанії. Повноваження і відповідальність Міненерго після передачі управління Мінфіну обмежені не будуть.