Міністерство фінансів України отримало право на управління держпідприємством «НЕК «Укренерго».
Про це інформує прес-служба Міністерства фінансів, повідомляє портал ПромПолітІнформ.
Відповідний акт прийому-передачі був підписаний Комісією з питань передачі цілісного майнового комплексу ДП «НЕК «Укренерго».
«З моменту підписання документа «Укренерго» перейшло зі сфери Міністерства енергетики та вугільної промисловості до Міністерства фінансів», – наголошується в повідомленні Мінфіну.
Стратегічне управління та контроль за діяльністю «Укренерго» здійснює наглядова рада компанії. Повноваження і відповідальність Міненерго після передачі управління Мінфіну обмежені не будуть.