У Києві з 1 травня підвищаться тарифи на електроенергію і тепло

Тарифи 13.03.2019 / автор:
У Києві з 1 травня підвищаться тарифи на електроенергію і тепло

Комунальне підприємство «Київтеплоенерго» підвищить з 1 травня 2019 року тарифи на постачання електричної енергії та теплопостачання.

Відповідні документи оприлюднені на сайті підриємства, передає ПромПолітІнформ.

Зокрема, тариф на відпуск електричної енергії зросте з 1 травня року на 19% з 141,43 коп./кВтг до 175,29 коп., а з 1 липня до 185,61 коп. (в сумі на 31,2%).

Тариф на виробництво теплової енергії для населення підвищать на 19% з 964,19 грн/Гкал до 1 147,20 грн.

Підвищення тарифів на теплопостачання у компанії пояснюють підвищенням ціни природного газу для всіх категорій споживачів з 1 травня на 15,2% (з 6235,51 грн/1 тис. м куб до 7184,80 грн/1 тис. м куб), віповідно до постанови Кабінету міністрів від 19 жовтня 2018 року № 867.

Zayava7-2Tar-768x603