Державний Концерн РРТ може відключити єдиного в країні провайдера цифрового ефірного ТБ Зеонбуд (Т2) за борги.
Про це написав у себе на сторінці в Facebook колишній член Нацради з питань ТБ і радіомовлення, а нині народний депутат Григорій Шверк, повідомляє портал ПромПолітІнформ.
“Сьогодні на засіданні Комітету підняли питання: ЗЕОНБУД повинен багато грошей КРРТ і Концерн загрожує вимкнути цифрове мовлення, якщо до 18 березня борг не буде погашений”, – пише він.
Можна собі уявити наслідки такого відключення. І особливо напередодні виборів.
Нагадаємо, що ризик відключення цифри з’явився ще восени 2018 року, після відключення в країні аналогового ефірного мовлення, яке теж обслуговував КРРТ.