Підрозділи Міністерства внутрішніх справ з 21 березня переходять на посилений режим роботи у зв’язку з президентськими виборами.
Про це заявив голова координаційного штабу МВС – радник міністра внутрішніх справ Іван Стойко, інформує прес-служба відомства.
«21 березня МВС і підконтрольні йому центральні органи виконавчої влади – Національна поліція, Національна гвардія, Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Державна прикордонна та міграційна служби переходять на посилений режим несення служби. Загалом до забезпечення безпеки виборчого процесу буде залучено понад 134 тисячі правоохоронців», – заявив він.
Радник міністра внутрішніх справ також зазначив, що МВС «готове до будь-якого розвитку подій під час виборів і запобігає будь-яким незаконним діям та проявам агресії».
«Тримаємо руку на пульсі. Посилено працює координаційний штаб МВС і штаби в областях. Безперебійно проводиться моніторинг оперативної ситуації. Поліцейські миттєво реагують на всі повідомлення про порушення виборчого законодавства», – сказав Стойко.