Telegram дав можливість користувачам видаляти свої і чужі повідомлення без обмежень у часі

Зв'язок та IT 25.03.2019 / автор:
Telegram дав можливість користувачам видаляти свої і чужі повідомлення без обмежень у часі

Месенджер Telegram дозволив видаляти особисте листування в себе і свого співрозмовника незалежно від терміну давності повідомлень.

Про це повідомляється у блозі Telegram, передає ПромПолітІнформ.

«Ві сьогодні ми дозволяємо кожному користувачеві Telegram видаляти будь-які повідомлення. Не грає ролі, хто відправив повідомлення і коли, – тепер ви маєте повний контроль над ним. Ви можете стерти всю розмову для обох сторін, якщо хочете. І слідів не залишиться», — йдеться в повідомленні.

Раніше можна було видалити свої повідомлення тільки протягом 48 годин.

Telegram також вводить обмеження на пересилання повідомлень. Якщо цю функцію увімкнено, то людина не зможе натиснути на ім’я облікового запису в переадресованому повідомленні.

«Таким чином, у людей, з якими ви спілкуєтеся, не буде доказів того, що ви їм що-небудь відправляли», — йдеться у блозі.