Стало відомо, скільки Україна заробила від приватизації

Приватизація 06.04.2019 / автор:
Стало відомо, скільки Україна заробила від приватизації

За перші три місяці цього року від приватизації державного майна до бюджету надійшло 184 мільйона гривень.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив в.о. голови ФДМУ Віталій Трубаров, інформує портал ПромПолітІнформ.

За перший квартал 2019 року від приватизації надійшло 184 млн. грн. Це в 5,4 рази більше, ніж за відповідний період минулого року.

«Саме перший квартал 2018 року завершив старі процедури приватизації, бо починаючи з 7 березня минулого року набув чинності новий закон про приватизацію, і вона пішла абсолютно за новими, прогресивними, європейськими правилами. За весь час малої приватизації, а вона стартувала восени 2018 року, продано державного майна на суму майже в 450 мільйонів гривень», – зазначив Трубаров.