Кияни на СЕС заробили 400 тис.грн

Енергетика 27.04.2019 / автор:
Кияни на СЕС заробили 400 тис.грн

З початку року власники домашніх електростанцій Києва заробили на продажу електроенергії майже 400 тис. гривень.

Про це повідомили у прес-службі «Київські енергетичні послуги», передає ПромПолітІнформ.

«Більше 100 домогосподарств міста, що мають побутові сонячні електростанції, самостійно генерують електроенергію для власних потреб, а надлишок продають у мережу. Протягом січня-березня в мережу надійшло понад 66 тис. кВт-год. електроенергії, що була вироблена побутовими сонячними електростанціями Києва. Постачальник «Київські енергетичні послуги» провів нарахування та здійснив виплати їх власникам на суму майже 400 тис. грн», – ідеться у повідомленні.

У компанії відзначили, що встановлення домашніх сонячних електростанцій у містах – світовий тренд, який стає дедалі популярнішим і в столиці України.