Відбулися перші торги на новому ринку електроенергії України

Енергетика 28.06.2019 / автор:
Відбулися перші торги на новому ринку електроенергії України

В Україні з першими аукціонами з продажу електроенергії запустили новий енергоринок.

Про це в Facebook повідомляє Національна енергетична компанія “Укренерго”, інформує портал ПромПолітІнформ.

Повідомляється, що 27 червня “Укренерго” провело перший день торгів на новому ринку електричної енергії.

Зокрема, на аукціоні Української енергетичної біржі компанія закупила 191 208 МВт-год електроенергії для компенсації технологічних втрат за двосторонньою угодою з «Енергоатомом».

Згідно з постановою Кабміну №483 (про зобов’язаннях) «Укренерго» має закуповувати велику частину електроенергії для компенсації технологічних втрат в мережах на аукціонах за двосторонніми договорами з виробниками електроенергії на атомних електростанціях.