У Києві USD 0.40 EUR 24.60
UA | RU
Промполітінформ

Акціонери «Фармака» припинили повноваження членів наглядової ради Анатолія Рибачка і Дениса Василевського

Релізи компаній 08.07.2019
06_big

Акціонери фармацевтичної компанії ПАТ «Фармак» (Київ) провели ряд кадрових перестановок в наглядовій раді.

Про це повідомляє Fixygen з посиланням на дані компанії в системі розкриття інформації НКЦБФР, інформує портал ПромПолітІнформ.

Згідно з рішенням, прийнятим позачерговими загальними зборами акціонерів 4 липня, терміном на три роки переобрані голова наглядової ради Філя Жебровська, а також члени наглядової ради Олег Сяркевич, Михайло Ванат і Григорій Костюк. У той же час акціонери припинили повноваження Анатолія Рибачка і Дениса Василевського, які були членами наглядової ради з 25 квітня 2019 року.

Крім того збори ввели до складу наглядової ради Вікторію Смародіну, що займала цю посаду до 25 квітня 2019 року. Смародіна також є фіндиректором ПАТ.

Фармакологічна компанія також ввела до складу наглядової ради екс-президента «Київстару» Петра Чернишова, який раніше очолював Carlsberg в Україні.

Як повідомлялося, ПАТ «Фармак» за підсумками 2018 року збільшило  чистий прибуток на 25,16% в порівнянні з 2018 роком – до 1,05 млрд грн. Активи компанії за рік зросли на 22,7% – до 5,66 млрд грн.

«Фармак» – виробник лікарських засобів європейського рівня, лідер фармацевтичного ринку України за обсягами продажів. Експортує продукцію в 20 країн світу. У портфелі компанії – 220 продуктових досьє. Щорічно компанія виводить на ринок до 20 нових препаратів.

У «Фармак» функціонують 19 виробничих ліній, які відповідають вимогам GMP. Впроваджена і постійно вдосконалюється фармацевтична система якості відповідно до нормативних вимог і світовими стандартами ISO, GMP. Щорічно компанія проходить близько 15 міжнародних інспекцій.

У компанії працює п’ять новітніх лабораторій, власний лабораторно-технологічний комплекс R & D. З 2015 року діє власний комплекс з виробництва субстанцій (департамент з виробництва АФІ) в Шостці (Сумська обл.) плановою потужністю 100 тонн субстанцій на рік.

ПАТ «Фармак» – член асоціації «Виробників ліків України» (АПЛУ). Згідно з даними Держреєстру, кінцевим бенефіціарним власником ПАТ «Фармак» є глава наглядової ради Філя Жебровська.

Інші матеріали розділу Релізи компаній

У «Інтерпайпі» Віктора Пінчука заявили про різке подорожчання електроенергії після обмеження імпорту

Ціни на електроенергію на ринку на добу вперед (РДН) різко зросли після обмеження імпорту в зимовий період. Як передає портал ПромПолітІнформ, про це заявила прес-служба холдингу «Інтерпайп». У компанії відзначають, що раніше за рахунок імпорту… Продовження…


ІІІ. Рейтинг найсумлінніших платників податків

Портал ПромПолітІнформ   сьогоднішньою публікацією завершує знайомити відвідувачів порталу з підприємствами, що були відзначені Асоціацією платників податків України та потрапили до рейтингу найсумлінніших платників податків за 2018 рік. Нагадаємо, Асоціація платників податків України на високому Всеукраїнському… Продовження…


ІІ. Рейтинг найсумлінніших платників податків

Портал ПромПолітІнформ   продовжує знайомити відвідувачів порталу з підприємствами, що були відзначені Асоціацією платників податків України та потрапили до рейтингу найсумлінніших платників податків за 2018 рік. Нагадаємо, Асоціація платників податків України на високому Всеукраїнському рівні відзначила… Продовження…


І. Рейтинг найсумлінніших платників податків

Портал ПромПолітІнформ уже повідомляв, що наприкінці минулого року в Києві відзначили найсумлінніших платників податків за 2018 рік. До рейтингу потрапили 53 підприємства з усієї України. Вони стали зразковими з податкової дисципліни, розміру заробітної плати та… Продовження…


«Запоріжсталь» визнаний «Лідером еко-інвестицій» всеукраїнського рейтингу «Екотрансформація-2019»

Комбінат «Запоріжсталь» – «Лідер еко-інвестицій-2019» у реалізації інвестиційної програми екологічної модернізації виробництва за останні 7 років. Про це повідомляє прес-центр підприємства, інформує портал ПромПолітІнформ. Вищу нагороду в цій номінації «Запоріжсталь» отримав на відбувшомуся у Києві… Продовження…


«Інтерпайп» уклав контракт на поставку коліс найбільшому залізничному операторові Казахстану

Українська промислова компанія «Інтерпайп» вперше уклала прямий контракт на поставку залізничних коліс «Казахстан Темір Жоли» (КТЖ) – найбільшому оператору магістральної залізничної мережі Казахстану. Про це повідомляється в прес-релізі компанії, передає портал ПромПолітІнформ. В рамках підписаної… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© ПромПолітІнформ, 2015-2020
Використання будь-яких матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на prompolit.info

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: