За рік українські експортери повністю використали 9 тарифних квот ЄС.
Про це повідомляє УНН з посиланням на інформацію Мінекономрозвитку, передає портал ПромПолітІнформ.
В рамках поглибленої і всеосяжної зони вільної торгівлі між Україною та ЄС, для ряду українських товарів передбачені безмитні тарифні квоти.
«Станом на 22.08.2019 використовуються можливості безмитного експорту 31 з 40 тарифних квот. Уже повністю використано 9 тарифних квот на кукурудзу, мед, виноградний і яблучний соки, цукор, оброблені томати, оброблений крохмаль, пшеницю м’яку, пшеничне борошно і гранули, ячмінну крупу і борошно, вершкове масло і молочні пасти», – кажуть в міністерстві.
При цьому, майже повністю використана квота на продукти переробки солоду і крохмалю (99,9%).