Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації затвердила підвищення граничних тарифів на поштовий зв’язок.
Про це повідомляє «Слово і Діло», передає портал ПромПолітІнформ.
Відповідне рішення комісія схвалила на засіданні у вівторок, 3 вересня.
Відзначається, що підвищити тарифи запропонувала Укрпошта. Зокрема, з 2020 року граничні тарифи на універсальні послуги поштового зв’язку будуть підвищені наступним чином:
пересилання письмової кореспонденції:
непріоритетний простий лист, поштова картка масою до 50 г – на 1,00 грн (12,5%);
пріоритетний простий лист, поштова картка масою до 50 г – на 1,00 грн (10,0%);
бандероль проста непріоритетна масою до 250 г – на 1,50 грн (12,5%);
бандероль проста пріоритетна масою до 250 г – на 1,50 грн (10,0%);
бандероль проста непріоритетна масою до 1000 г (пересилання вітчизняної продукції книговидавництва) – на 2,70 грн (12,5%);
за кожне рекомендоване відправлення (картка, лист, бандероль) понад плату за масу – на 1,00 грн (12,5%);
пересилання посилок без оголошеної цінності:
посилка в межах України – на 4,00 грн (22,7%);
посилка в межах області – на 3,00 грн (29,4%).
Рішення Нацкомісії подається до Мін’юсту на реєстрацію.