В Україні підвищать тарифи на відправку посилок

Суспільство 03.09.2019 / автор:
В Україні підвищать тарифи на відправку посилок

Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації затвердила підвищення граничних тарифів на поштовий зв’язок.

Про це повідомляє «Слово і Діло», передає портал ПромПолітІнформ.

Відповідне рішення комісія схвалила на засіданні у вівторок, 3 вересня.

Відзначається, що підвищити тарифи запропонувала Укрпошта. Зокрема, з 2020 року граничні тарифи на універсальні послуги поштового зв’язку будуть підвищені наступним чином:

пересилання письмової кореспонденції:

непріоритетний простий лист, поштова картка масою до 50 г – на 1,00 грн (12,5%);

пріоритетний простий лист, поштова картка масою до 50 г – на 1,00 грн (10,0%);

бандероль проста непріоритетна масою до 250 г – на 1,50 грн (12,5%);

бандероль проста пріоритетна масою до 250 г – на 1,50 грн (10,0%);

бандероль проста непріоритетна масою до 1000 г (пересилання вітчизняної продукції книговидавництва) – на 2,70 грн (12,5%);

за кожне рекомендоване відправлення (картка, лист, бандероль) понад плату за масу – на 1,00 грн (12,5%);

пересилання посилок без оголошеної цінності:

посилка в межах України – на 4,00 грн (22,7%);

посилка в межах області – на 3,00 грн (29,4%).

Рішення Нацкомісії подається до Мін’юсту на реєстрацію.