Мережа 5G в Україні: віце-прем’єр повідомив про перспективи запуску

Зв'язок та IT 14.09.2019 / автор:
Мережа 5G в Україні: віце-прем’єр повідомив про перспективи запуску

Влада ставить собі за мету в найближчі три роки зробити доступ усіх населених пунктів України до широкосмугового інтернету.

Про це 14 вересня під час форуму «Ялтинська європейська стратегія» (YES), який транслювали українські ЗМІ, заявив віце-прем’єр — міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, передає портал ПромПолітІнформ.

«Щоб дійти до питання 5G, треба багато полагодити того, що у нас зламано. Жодна людина в країні не розуміє, яке у нас реальне проникнення інтернету в регіони. Ми дуже хочемо відремонтувати це в найближчі кілька місяців», — зазначив Федоров.

Посадовець відзначив, що додатковий час та зусилля необхідні й для того, щоб мережі 3G та 4G повноцінно запрацювали по всій території держави. Віце-прем’єр наголосив, що наразі в Україні залишаються населені пункти без підтримки цього стандарту звязку.

Нагадаємо, 9 липня президент Володимир Зеленський підписав указ про поліпшення доступу до зв’язку четвертого покоління. Таким чином інтернет 4G цьогоріч має запрацювати по всій Україні.